Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
ОСВЯЧЕННЯ КАПЛИЦІ – Новини Полтавської Єпархії

ОСВЯЧЕННЯ КАПЛИЦІ

15 червня 2022 року, в середу після П’ятидесятниці, з благословіння ректора Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії Української Православної Церкви Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, вікарій Полтавської єпархії віцеректор Семінарії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін звершив освячення каплиці на честь святих славних і первоверховних апостолів Петра і Павла, що на території підприємства «OFFER UA» у м. Горішні Плавні.

 

Перед священнодійством керівник підприємства Олександр Павлович Попов, молитовним бажанням та коштами якого й була збудована каплиця, та архієпископ Веніамін, звернулися до присутніх зі словом. Вони відзначили, що тепер у працівників фірми з’явилася можливість у цей тяжкий час, хоча будівництво почалося ще в період миру в Україні, мати не лише внутрішнє, але й зовнішнє бажання звернутися зі своїми світлими та добрими проханнями до Милостивого Христа: «Напевно, за життя кожного з нас ще не було такого часу, коли б ми так чітко усвідомлювали цінність душі, життя, любові, сім’ї та Батьківщини, важливість чеснот». Разом з освяченням молитовної будівлі, владика-віцеректор окропив й іконографічні розписи, створені зусиллями студентів Семінарської іконописної школи ім. преп. Порфирія Кавсокаливіта Смаль Ольги, Федорчук Вікторії та Безуглої Ярослави під безпосереднім керівництвом завідувача школи Сергія Івановича Горбаня.

Його Високопреосвященству співслужив економ ПМДС протодиякон Яків Прутян. За богослужінням молилися керівництво та працівники підприємства.

Наприкінці владика Веніамін звернувся до присутніх робітників та гостей з вітальним словом, подякував благодійникам, та підніс в дар директору підприємства Олександру Павловичу Попову від Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа іконописний образ Пресвятої Богородиці.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *