Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Освячення спортивного та тренажерного залів – Новини Полтавської Єпархії

Освячення спортивного та тренажерного залів

9 січня 2019 року, для вихованців та вчителів Духовно-просвітницького центру Свято-Миколаївського собору м. Горішні Плавні відбулася знакова подія – освячення спортивного та тренажерно залів, які побудовано з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа у стінах Полтавської місіонерської духовної семінарії.

Спортзал та тренажерний зал побудовано силами Духовно-просвітницького центру.

Чин освячення приміщення і спортивного інвентарю звершив віце-ректор семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін. За богослужінням молилися директор центру, викладач семінарії протоієрей Георгій Коваленко, вчителі, вихованці та їх батьки.

Після освячення Владика привітав усіх присутніх зі знаковою подією, відзначив вагомий внесок у розвиток справи виховання молодого покоління та закликав Боже благословення.

Варто зауважить, що до цього часу вихованці центру не мали свого власного спортзалу і були змушені орендувати його у загальноосвітніх школах міста, що створювало багато незручностей. Зараз, приклавши не мало зусиль, вони мають свій власний спортзал у стінах Духовної школи.

У тренажерному залі мають можливість займатися викладачі, студенти семінарії, а також батьки та молодь Духовно-просвітницького центру.

Ще більше інформації на наших сторінках Facebook та Instagram.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *