Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Паломництво до святинь Слобожанщини – Новини Полтавської Єпархії

Паломництво до святинь Слобожанщини

30-31 січня 2021 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, відбулася паломницька поїздка православних полтавців до святинь Слобожанщини.

30 січня, в день пам’яті преподобного Антонія Великого, наші паломники молилися за Божественною Літургією в Благовіщенському  Соборі Харкова, де покояться мощі трьох святих угодників Божих, доля яких тісно пов’язана з Полтавщиною. Це святитель Мелетій Харківський (уродженець села Старі Санжари), священномученик Олександр Харківський, який певний час був духівником Козельщанського монастиря, та святитель Афанасій Лубенський – Константинопольський патріарх, що помер у Мгарському монастирі.

Потім, відвідавши Покровський чоловічий монастир, паломники прибули до міста Ізюм, де молилися перед чудотворною Піщанською іконою Божої Матері та навіть купалися у святому джерелі.

Набравшись тут сили та духовної енергії, ми вирушили до однієї з найбільших святинь Східної України – Святогірської Свято-Успенської Лаври, де молились за вечірнім богослужінням, яке, згідно Лаврської традиції, тривало тут близько 5 годин.

Недільний ранок 31 січня ми також зустріли у храмі, за Божественною Літургією в Успенському Соборі обителі, де майже всі учасники нашої поїздки приступили до Святих Таїнств Сповіді та Причастя. А потім… потім була екскурсія крейдяними печерами, яка закінчилася невимовної краси краєвидом зі Святої Гори, екскурсія Лаврськими скитами (поблизу самої Лаври, а також у селах Богородичне та Адамівка – батьківщина святителя Іоанна Шанхайського), а також милування природою – красою Божого творіння!!!

Екскурсія була організована Паломницьким відділом Полтавської єпархії УПЦ.

Долучайтеся до наших наступних поїздок:

– Києво-Печерська Лавра на день пам’яті священномученика митрополита Володимира та інші монастирі Києва (Введенський, Покровський, Флорівський) – 7 лютого;

– Глинська пустинь та святині Сумщини – 20-21 лютого;

– Буковина – 6-9 березня;

– Києво-Печерська Лавра на день святкування Собору преподобних отців Печерських та інші Київські монастирі, зокрема Голосіївська пустинь, де похована шанована в народі монахиня Аліпія (Авдєєва) – 28 березня.

Приєднуйтесь, разом буде цікаво!!!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *