Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Пасхальний концерт в храмі Різдва Пресвятої Богородиці – Новини Полтавської Єпархії

Пасхальний концерт в храмі Різдва Пресвятої Богородиці

З благословення Високопреосвященнішого Филипа митрополита Полтавського та Миргородського 23 квітня 2023 року, в неділю Антипасхи, відбувся Пасхальний концерт, який підготували парафіяни разом з дітьми храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Полтави.
Вихованці молодіжного хору, ансамблю, середньої групи недільної школи прославили Воскресіння Христове у пасхальних піснеспівах і подарували незабутню душевну радість.
Приємним сюрпризом для гостей концерту стала повчальна пасхальна постановка “Золотий ключик”, в якій юні артисти шукали дорогу до недільної школи, а хитрі і лукаві герої, почувши церковний дзвін стали добрими і прославили Христове Воскресіння.
Наприкінці концерту учасники хору отримали пасхальні подарунки і продовжили спілкування за святковим чаюванням.
Настоятель храму протоієрей Михаїл Бабич привітав всіх присутніх від щирого серця, і побажав, щоб ця пасхальна радість завжди горіла в наших серцях. Щоб в ці світлі дні ми прославляли ім’я Господнє молитвою та словами: “Христос Воскрес!” На який тобі обов’язково дадуть відповідь: “Воістину воскрес!”
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *