Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Пасха у смт. Котельві – Новини Полтавської Єпархії

Пасха у смт. Котельві

29 квітня 2019 року  після святкового Богослужіння, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, учні дитячої церковної школи смт. Котельви провели Пасхальний концерт.

В актовому залі духовно-просвітницького центру при Свято-Троїцькому храмі відбувся пасхальний дитячий концерт воскресної школи .

З вітальним словом до присутніх звернувся протоієрей Роман Довганич. Учні школи запропонували глядачам повчальну історію, великодні піснеспіви та вікторину. А після виступу всі діти отримали подарунки, а всі присутні смачні кулічі.

Отець Роман подякував за плідну працю і гарний виступ учням школи та вчителям, а батькам і всім присутнім – за увагу, і ще раз привітав усіх з радісним святом Пасхи Христової та побажав надалі успіхів у навчанні та вихованні.

Ще більше інформації на нашій сторінці Facebook.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *