Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Похорони народного депутата України 5-го та 6-го скликань Петренка Вадима Михайловича – Новини Полтавської Єпархії

Похорони народного депутата України 5-го та 6-го скликань Петренка Вадима Михайловича

16 травня 2022 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук звершив чин відспівування Петренка Вадима Михайловича в храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії м. Полтави.

Його Високопреподобію співслужили голова єпархіального відділу благодійності і соціального служіння протоієрей Андрій Сімон та ключар храму протоієрей Сергій Касьяненко.

13 травня на 77-му році життя помер Вадим Михайлович Петренко.

Апогеєм політичного і громадського життя Вадима Михайловича стало обрання його депутатом Верховної ради України у 2006 та на дострокових виборах у 2007 роках.

Перебуваючи у статусі народного обранця, активно і професійно працював над питаннями вдосконалення виборчого законодавства України в площині забезпечення реальних повноважень та реформи органів місцевого самоврядування. Плідно та ефективно співпрацював з обласними департаментами охорони здоров’я, соціального забезпечення, районними та міськими радами області, регулярно проводив зустрічі з виборцями, в межах своїх повноважень вирішував нагальні питання і проблеми громад. Завдяки його зусиллям і авторитету, наполегливості і відповідальності, в тому числі, система охорони здоров’я обласного центру, окремих районів області суттєво оновила діагностичне і лікувальне обладнання, автопарк швидких допомог.

Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип від себе особисто та від імені духовенства та вірян Полтави висловлює щирі співчуття родині спочилого та підносить свої молитви до Бога, щоб Всемилостивий Господь вселив Вадима Михайловича в оселях праведних, де немає ні скорботи, ні печалі, тільки життя вічне.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *