Полтава – квіткове свято Украiни

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, протоієрей Андрій Симон і віруючі Полтавської єпархії відвідали виставку відомого фотохудожника Володимира Сергійовича Короткова “Полтава – квиткове свято Украiни”, що відкрилася в літературно-меморіальному музеї І. Котляревського.

Об’єктив майстра зумів зафіксувати Полтавську неповторну самобутність і колорит поряд з оригінальністю сучасного міста 21 століття.

Як захоплюють православне серце храми – величні, золотоглаві, зі звучними дзвонами на пронизуючих височінь дзвіницях! І дивлячись разом з автором з вікна дзвіниці на білокам’яний собор Хрестовоздвиженського монастиря, усвідомлюєш, що душа твоя дійсно “захоплюється” туди, в горішнє … І ти в який раз говориш собі про те, що тепер вже точно спрямуєш стопи свої для творення душі “нової людини”, до чого закликав апостол (Єф. 4: 22,24).

Прекрасно, що у нас є такий чудовий земляк – Володимир Сергійович Коротков, який має талант помічати прекрасне навколо себе, і, таким чином, допомагає і нам зануритися в світ краси і дива, створений Премудрим Творцем!

!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *