Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Полтавські віруючі зустріли Новий рік літургійною молитвою – Новини Полтавської Єпархії

Полтавські віруючі зустріли Новий рік літургійною молитвою

З благословення Високопреосвященнійшого митрополита Полтавського та Миргородського Филипа,          в храмах Полтави в новорічну ніч були звершені Божествені літургії.

Урочисте Богослужіння в новорічну ніч було звершено в Свято-Макаріївському кафедральному соборі.
А у Полтавському Хрестовоздвиженському монастирі за годину до новорічної півночі був звершений молебень на Новий рік, з проханнями до Всеблагого Господа благословити рік прийдешній та пробачити провини, які були допущені в минулому році.
Рівно опівночі розпочалась Божественна Літургія, за якою молилися настоятельниця монастиря ігуменя Сергія з сестрами, гості та прихожани обителі.

Богослужіння звершували клірики монастиря.

До Святої Трапези Господньої приступили понад 50 причасників.
Богослужіння завершилось привітаннями з Новим роком та благими побажаннями Божих благословень у ньому.

Коли минає календарний рік і ми стоїмо на зламі двох часових відрізків, кожен з нас, без сумніву, замислюється над тим чим цей рік був для нас, чи було щось таке, за що слід особливо дякувати Господу, і чи не було у нас в минулому році чимало і такого, за що слід просити у Бога прощення, з молитвою про те, щоб Він допоміг нам в новому році виправитися, стати краще.
Новий рік — це нові можливості. Бог благословляє нас і закликає до творіння любові і миру.
Тому, чимало людей, в останній час, намагаються провести святкову новорічну ніч в молитві, зосереджено і вдумливо осягаючи помилки минулого і тягнучись надією в майбутнє.
За сталою традицією, в новорічну ніч прихожани деяких полтавських храмів зустріли настання Нового року благості Божою у молитві та причасті Святих Христових Таїн.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *