Полтаву відвідали учасники велопробігу “Київ – Святогірськ 2020”

З благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія велопробіг за мир в Україні стартував з Києва в Святогірськ вранці 29 вересня 2020 року. Від столичного храму св. Ярослава Мудрого (на Березняках) учасники проїдуть близько 700 кілометрів і 5 жовтня прибудуть в пункт призначення – Успенську Святогірську лавру.

Всього у велопробізі беруть участь понад 10 чоловіків і жінок з Києва, Кривого Рогу, Полтави, Рівного, Харкова, Чернігова та інших населених пунктів. Очолює групу ініціатор заходу протоієрей Петро Семащук, настоятель храму преподобного Феодора Освяченого м.Києва.

3 жовтня учасники велопробігу прибули до Полтави.

Кожен день велосипедисти долають понад 100 кілометрів. Їх маршрут пролягає через Яготин, Мгар, Полтаву, Харків, Ізюм.

Нагадаємо, храм преподобного Феодора Освяченого організовує велопробіги з Києва до лавр Української Православної Церкви з 2016 року. Цього року весняне паломництво Київ-Почаїв, яке повинно було відбутися в травні, в зв’язку з карантином було скасовано. Однак на початку червня отець Петро і ще двоє мирян здійснили подорож, яку назвали «Почаївська стріла»: за 24 години вони проїхали на велосипедах 428 кілометрів, «з’єднавши» Почаївську та Києво-Печерську лаври.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *