Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Предстоятель УПЦ звернувся до вірян у зв’язку з коронавірусом (+ВІДЕО) – Новини Полтавської Єпархії

Предстоятель УПЦ звернувся до вірян у зв’язку з коронавірусом (+ВІДЕО)

27 березня 2020 року о 22:00 Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звернувся до пастви у зв’язку з епідемією коронавірусу. Звернення Предстоятеля транслювали на телеканалі «Інтер».

Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів вірянам, що храми будуть залишатися відкритими, проте всі санітарно-епідеміологічні норми і приписи будуть неухильно виконуватися заради любові до ближнього.

«Ми не повинні повставати проти того режиму, який вносить з собою коронавірус – технічних, санітарних норм, які потрібно виконувати для того, щоб не допустити поширення цього вірусу. Ми повинні їх дотримуватися. Не слід цим нехтувати», – зазначив він.

Вірянам, які захворіли, Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив молитися вдома або в лікарні по молитвослову, а якщо такої можливості немає – читати «Отче наш», Іісусову молитву, або «Богородице Діво, радуйся». Якщо такі парафіяни захочуть причаститися, священнослужитель прийде до них долучити їх Святих Христових Таїн.

За словами Предстоятеля, саме в такому виконанні вимог карантину і турботі про ближніх і буде проявлятися наше церковне єднання.

Церква готова допомагати в міру своїх сил і тим, хто через коронавірус позбувся засобів до існування, додав Блаженніший Онуфрій. Він розповів, що УПЦ вже включилася в кампанію по боротьбі з коронавірусом, і про ту роботу, яку вже провели в цьому напрямку.

Предстоятель нагадав пастві Біблійну історію вавилонського царя Навуходоносора, напад якого на Єрусалим Господь попустив, щоб євреї одумалися і перестали грішити.

«Сьогодні для нас Навуходоносором є коронавірус. Ми повинні потерпіти. Ми повинні виправити своє життя. Ми повинні в першу чергу молитися, каятися у своїх гріхах, тому що вони – причина того, що цей духовний Навуходоносор бере нас у полон», – сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій.

За його словами, Божа сила, яка подається нам через лікарів і ліки, знищує коронавірус.

«Нехай Бог допомагає нам, щоб ви були дисциплінованими, тому що дисципліна завжди потрібна. Особливо – коли навколо небезпека», – підкреслив Предстоятель.

Раніше він благословив на літургії сугубо молитися за медиків, а в монастирях підготувати приміщення для прийому хворих на коронавірус.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *