Собор Пресвятої Богородиці

8 січня 2024 року, день Собору Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський звершив Божественну літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі міста Миргорода.
Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Миргородського округу протоієрей Петро Товстяк, прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, ключар собору протоієрей Віктор Черепинець, духовенство благочиння та гості в священному сані.
За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.
Після запричасного вірша священник Олексій Смірнов зачитав Різдвяне послання Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа.
Після богослужіння Владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом та благословив усіх.
Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *