Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Собор Пресвятої Богородиці – Новини Полтавської Єпархії

Собор Пресвятої Богородиці

8 січня 2023 року, день Собору Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський звершив Божественну літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі міста Миргорода.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Миргородського округу протоієрей Петро Товстяк, прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, ключар собору священник Віктор Черепинець, духовенство благочиння та гості в священному сані.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

Після запричасного вірша протоієрей Миколай Довганич зачитав Різдвяне послання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Після богослужіння Владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом та благословив усіх. Також найбільш активні парафіяни були удостоєні архієрейських грамот.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *