Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Спільне говіння в Полтавській духовній семінарії – Новини Полтавської Єпархії

Спільне говіння в Полтавській духовній семінарії

11 вересня, в день Усікновення чесної глави святого славного Пророка, Предтечі й Хрестителя Господнього Іоанна, у Трьохсвятительському храмі Полтавської місіонерської духовної семінарії, за багаторічною традицією, викладачі, працівники та студенти Духовної школи вперше об’єдналися навколо Євхаристійної Чаші в новому навчальному році.

Божественну літургію очолив, з благословення Ректора Семінарії митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, проректор з виховної роботи протоієрей Віталій Васильчук. Йому співслужили клірики храму та викладачі у священному сані.

Впродовж всього богослужіння не припинялися молитви про жаданий мир в Україні, про здоров’я її захисників і захисниць та також молились про спокій душ всіх спочилих випускників та викладачів нашої Семінарії.

Наприкінці Літургії, після відпусту, отець Віталій звернувся до вірних та студентів з настановою, розповів про мужній вчинок святого Іоанна Предтечі та призвав всіх бути достойними послідовниками нашого Спасителя та всіх Його святих.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *