Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

В день Свята Вознесіння Господнього по благословінню Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа волонтери Центру ,,Благо”, що існує при відділі благодійності та соціального служіння Полтавської єпархії на чолі з головою організації протоієреєм Андрієм Сімоном, відвідали дитяче відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні та Школу мистецтв ім.С.Русової м.Полтави (в минулому дитячий інтернат ✓2), де на даний час проживають діти з числа переселенців.

В закладах привітали діток зі Святом Вознесіння Господнього та з Днем захисту дітей! Отець Андрій звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді та привітання, потім з дітьми пограли в дружні активні ігри та пригостили морозивом. В заклади були передані солодощі та інші продукти харчування.
Волонтери та адміністрація закладів дякує всім, хто регулярно підтримує наші добрі справи і допомагає нам славити ім’я Боже підтримуючи нужденних!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *