Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

19 березня 2023 року, з благословення Високопреосвященнышого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа голова єпархіального відділу благодійності та соціального служіння протоірей Андрій Сімон та клірик Свято-Серафимівського храму м. Полтави протоієрей Сергій Пашко разом з волонтерами центру “Благо” відвідали хворих дітей та дітей-переселенців із зони бойових дій, які перебувають в Полтавському навчально-реабілітаційному центрі Полтавської обласної ради.

Священники поспілкувались з керівництвом закладу та дітьми, поздоровили присутніх зі святом, пояснили його суть і значення. Потім волонтери провели час з дітьми в цікавих і розвиваючих іграх та розвагах.

Під кінець довгожданної зустрічі дітей пригостили солодощами. Була надана благодійна допомога в вигляді домашньої випічки, солодощів, фруктів та ін., за що прозвучали слова подяки.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *