Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

16 липня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, керівник єпархіального відділу благодійності та соціального служіння протоієрей Андрій Сімон, священники Сергій Дебре та Олександр Голохватов разом з волонтерами Центру “Благо” відвідали дітей, які знаходяться в 9-у відділенні Полтавської обласної психіатричної лікарні імені Мальцева.

В цьому відділенні проходять курс лікування діти з різними психічними захворюваннями, в тому числі діти-сироти, діти із сімей вимушених переселенців із зони активних бойових дій.

Священники поздоровили медичний персонал та маленьких пацієнтів з Воскресним днем, розповіли дітям про важливі події із життя Православної Церкви, помолилися Господу і Цариці Небесній.

Після цього за участю волонтерів дітям були запропоновані цікаві розвиваючі ігри та розваги.

В кінці зустрічі було пригощання солодощами. Відділення отримало від небайдужих людей благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування і кухонних засобів гігієни.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *