Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

6 серпня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, голова єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон, священики Сергій Дебре та Олександр Голохвастов разом з волонтерами центру “Благо”, підтримуючи багаторічну традицію, відвідали дітей, які проходять курс лікування в 9 відділенні Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева.

Під час зустрічі з медичним персоналом та дітьми відбулося все те, чого так з нетерпінням чекали малі пацієнти: молитовне звернення до Господа; бесіди про вічне і тимчасове, Бога і диявола, добро і зло, покаяння і нерозкаяність; цікаві й повчальні ігри та розваги з волонтерами; планування майбутніх зустрічей.

По закінченню спілкування дітей пригостили солодощами. Була надана благодійна допомога від небайдужих людей у вигляді різних продуктів харчування та предметів особистої гігієни, за що у відповідь пролунали слова подяки.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *