Справи милосердя

5 листопада 2023 року, з благословення Високопреосвященнійшого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, голова єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон та священник Василій Ярема разом з волонтерами центру “Благо” здійснили традиційний візит до Полтавської обласної психіатричної лікарні ім.Мальцева.

Метою візиту було відвідування дітей, які проходять курс лікування в 9 відділенні установи. Ці діти потребують особливої уваги і такту, а головне – духовної опіки. Тим більше, що частина хворих дітей відділення – це діти із сімей переселенців із зони активних бойових дій.

Під час зустрічі священники поздоровили медичний персонал і маленьких пацієнтів з недільним днем, спільно помолилися перед образами Спасителя і Пресвятої Богородиці. Потім була радість спілкування з волонтерами, які запропонували дітям різноманітні розвиваючі цікаві та корисні ігри і розваги. По закінченні заходу відбулося пригощання солодощами. Від небайдужих людей була надана благодійна допомога у вигляді різних продуктів харчування.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *