Справи милосердя

7 січня 2024 року, Голова єпархіального відділу соціального служіння та благодійності протоієрей Андрій Сімон, ієрей Сергій Дебре, ієрей Олександр Голохвастов, протодиякон Георгій Лінд разом з волонтерами центру «Благо» відвідали дитяче відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева і Полтавський навчально-реабілітаційний центр в селі Михайлівка.

Гості поздоровили дітей-сиріт, хворих дітей, дітей із сімей-переселенців із зони активних бойових дій та їх батьків, адміністрації цих структур зі святом Різдва Христового.

Довгоочікувана зустріч не мала меж радості. Священники звернулися з теплими словами привітання до всіх присутніх, розповіли про Різдво Христове і події з ним пов’язані, поспілкувалися на теми духовного життя, піднесли разом з дітьми спільні молитви до Бога та Пресвятої Богородиці. Потім всі присутні об’єднаним хором проспівали різдвяні колядки. Волонтери запропонували цікаві ігри, розваги. Прекрасний настрій дорослих і дітей, які поєднались в єдиному духовному пориві, ще раз підтвердив безмежну любов новонародженого Месії до всього роду людського, незалежно від нашого віку, статі, соціального стану.

Зустріч завершилася святковими щедрими подарунками, як то іграшками, продуктами харчування, одягом, предметами особистої гігієни та іншими речами першої необхідності для дітей і дорослих, які були дуже вдячні благодійникам, а також надією на подальші зустрічі та спілкування.

 

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *