Справи милосердя

8 січня 2024 року, Голова єпархіального відділу соціального служіння та благодійності протоієрей Андрій Сімон спільно з волонтерами відділу, несучи радість Різдва Христового, завітали до Полтавського притулку для жінок і дітей БО «Світло надії», Полтавського навчально-реабілітаційного центру та Онкогематологічного відділення КП ДМКЛ Полтавської міської ради.
Під час зустрічі слова святкового привітання, добрі побажання із уст священника на адресу дітей, дорослих і адміністрації закладу та установ знайшли щирий відгук і відповідну реакцію. Всіх поєднала велика радість, надія на краще, міцна віра в новонароджене Богонемовля.
Розповідь про любов Бога, яка все перемагає, віру в Нього, добрі справи не залишила байдужими тих, хто перебуває в особливо скрутному становищі. А матеріальна допомога, надана від небайдужих людей, є ще одним підтвердженням того, що співстраждання, милосердя та інші християнські прояви – це те, без чого світ не стане кращим і без чого ворота Раю нам не відкриє новонароджений Спаситель.
Всі, хто отримав подарунки та благодійну допомогу виразили слова вдячності.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *