Справи милосердя

4 лютого 2024 року, голова єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон, священник Сергій Дебре та священник Олександр Голохвастов разом з волонтерами Центру «Благо» відвідали дітей, які проходять курс лікування в Полтавській обласній психіатричній лікарні ім. Мальцева і людей, які перебувають в Полтавському центрі адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі.
Пацієнти медичної установи – це хворі діти, серед яких є діти – сироти, діти із багатодітних сімей, діти із сімей переселенців із зони активних бойових дій. Звичайно, такі категорії дітлахів потребують особливої уваги, піклування, співстраждання. Тому кожне таке відвідування – це черговий привід нагадати самим собі, що ми є діти Божі, а між собою – брати і сестри. Не став виключенням і цей візит: священники очолили молитовні звернення до Бога та Божої Матері, поспілкувалися на духовні теми, поздоровили медичний персонал і малих пацієнтів з православними святами. А волонтери провели час в цікавих і корисних іграх та розвагах, що викликало у дітей позитивні емоції і щиру радість. На закінчення заходу відбулося традиційне пригощання солодощами та надання гуманітарної допомоги в вигляді продуктів харчування, ігор, іграшок.
Також духовно корисною і важливою стала зустріч із людьми, які тимчасово не мають постійного місця проживання та в минулому засудженими людьми, під час якої відбулося відверте спілкування на теми духовного розвитку і була надана благодійна допомога в вигляді будівельних матеріалів для ремонту приміщення, зокрема лінолеуму. Представники адміністрацій установ та ті, хто в них перебуває виразили велику подяку всім, хто не залишився осторонь і прийняв участь у справах благодійності.
Прес-служба Полтавської єпархії.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *