Справи милосердя

24 березня 2024 року, в день святкування Торжества Православ’я, голова єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон та священик Сергій Дебре разом з волонтерами центру “Благо” відвідали хворих дітей, які є пацієнтами 9 відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні ім.Мальцева.

Спочатку гостей і дітлахів об’єднали спільні молитви до Господа Бога та Пресвятої Богородиці, після чого відбулося спілкування на теми духовності та бездуховності, моралі й аморальності, добра і зла, любові й ненависті. Щирі відносини зблизили всіх учасників зустрічі, дали відчути спорідненість душ, незалежно від віку чи статі. А різноманітні цікаві ігри створили атмосферу невимушеності, додали загальної радості тазадоволення.

Прощаючись, священники та волонтери виразили велику надію та сподівання на наступну зустріч з дітьми найближчим часом, на що маленькі пацієнти відреагували позитивними емоціями.

По закінченню заходу була надана благодійна допомога у вигляді продуктів харчування, одягу, іграшок та іншого, за що у відповідь пролунали слова подяки.

Прес-служба Полтавської єпархії

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *