Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

7 квітня 2024 року в Неділю 3-тю Великого посту, Хрестопоклонну, Благовіщення Пресвятої Богородиці, керівник єпархіального відділу благодійності і соціального служіння протоієрей Андрій Сімон, священник Сергій Дебре та священник Олександр Голохвастов разом з волонтерами центру “Благо” відвідали дітей, які проходять курс лікування в Полтавській обласній психіатричній лікарні ім.Мальцева.

Ця категорія дітей потребує особливої духовної допомоги, уваги та підтримки з боку суспільства. Під час зустрічі священники розповіли юним пацієнтам та медичному персоналу про велике двонадесяте свято Благовіщення Божої Матері та події, пов’язані з ним. Були піднесені спільні молитви до Господа Бога і Цариці Небесної.

Волонтери зацікавили дітей різноманітними іграми та розвагами. Відбулося, також, індивідуальне спілкування з тими, хто із-за свого стану не був здатний до участі в колективному заході. По закінченні цієї важливої та корисної зустрічі дітей пригостили солодощами. Відділенню від благодійників була надана допомога в вигляді продуктів харчування, за що у відповідь пролунали слова подяки.

Прес-служба Полтавської єпархії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *