Справи милосердя

8 травня 2024 року керівник єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон, клірик храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Полтави протоієрей Вячеслав Кондратенко та співробітники відділу відвідали дітей і дорослих, життя яких зараз сповнене особливою біллю, скорботами, трагічністю, тяжкими хворобами, а в минулому – підлими зрадами, жорстокістю, обманом, насильством, щоб поздоровити їх зі святом Воскресіння Христового та надати духовну і матеріальну допомогу.

У кожної такої людини чи сім’ї – своє горе. Місце перебування, в залежності від ситуації, також різне: відділення Онкогематології або відділення Раннього дитинства Дитячої міської клінічної лікарні (м-н Левада), Полтавський притулок для жінок і дітей БО “Світло надії”, Полтавський Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі БО “Світло надії”.

Діти з тяжкими хворобами, а деколи навіть невилікованими, дорослі зі складним минулим, жертви сімейного насилля тощо – це ті категорії людей, яким потрібна особлива підтримка словом і ділом.

Священники та волонтери з відчуттям любові й радості поздоровили всіх, хто їх чекав, зі святом Святої Пасхи, розповіли про Євангельські події, пов’язані з Іісусом Христом та Православною Церквою. Була надана від небайдужих людей вкрай необхідна благодійна допомога у вигляді святих ікон, пасок і різних продуктів харчування, одягу, пледів, іграшок, засобів особистої гігієни, санітарних засобів та іншого. За це у відповідь від представників адміністрацій установ і тих, хто отримав допомогу, пролунали слова щирої вдячності.

Прес-служба Полтавської єпархії

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *