Справи милосердя

26 травня 2024 року волонтери центру “Благо” на чолі з головою єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієреєм Андрієм Сімоном відвідали дітей, які проходять курс лікування в Полтавській обласній психіатричній лікарні ім.Мальцева.

Гості поспілкувалися з представниками адміністрації 9-го відділення, маленькими пацієнтами та їх батьками на теми духовності, розповіли про земне життя, хресні страждання і славне Воскресіння Христове. Потім піднесли спільні молитви до Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа – Переможця смерті. Далі настав час ігор, розваг, індивідуального спілкування з дітьми, що принесло взаємну радість, задоволення та велику користь всім учасникам.Важко переоцінити значення і важливість таких заходів, адже любов, добро, допомога в тяжку хвилину – це те, без чого Православна віра і взагалі життя людини втрачає свій смисл.

По закінченні зустрічі від небайдужих людей була надана благодійна допомога у вигляді продуктів харчування, за що у відповідь пролунали теплі слова подяки.

Прес-служба Полтавської єпархії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *