Справи милосердя

9 червня 2024 року керівник єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон, священики Сергій Дебре та Василій Ярема разом з волонтерами центру “Благо” здійснили візит до людей, які проходять курс лікування і адаптації в Полтавській обласній психіатричній лікарні ім. Мальцева.

Представники адміністрації установи спільно з пацієнтами 9-го та інших відділень, – а це діти-інваліди, хворі діти і дорослі, сім’ї переселенців із зони активних бойових дій, – доброзичливо і радісно зустріли довгоочікуваних гостей. Священники поділилися радістю Воскресіння Христового, розповіли про земне життя Спасителя та Його Хресну смерть. Потім були піднесені спільні молитви до Воскреслого із мертвих Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа і Пресвятої Богородиці. Після цього волонтери ввели дітей у цікавий світ розваг, ігор, конкурсів, що поєднувалося з індивідуальним спілкуванням на різні актуальні теми, в процесі чого гості намагалися морально підтримати тих, кому це необхідно.

В кінці цього важливого заходу було надано благодійну допомогу у вигляді різних продуктів харчування, іграшок, одягу, пледів та ін., які були придбані на кошти, зібрані під час проведення благодійного ярмарку та на пожертви від небайдужих людей.

Прес-служба Полтавської єпархії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *