Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

30 жовтня 2022 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, голова єпархіального відділу благодійності та соціального служіння протоієрей Андрій Сімон та настоятель храму Знамення Пресвятої Богородиці священик Сергій Дебре разом з волонтерами центру “Благо” здійснили візит до дитячого відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні ім.Мальцева.
Відбулося спілкування на духовні теми з лікарями та маленькими пацієнтами. Потім були цікаві розвиваючі ігрита розваги. Дітей пригостили солодощами. Була надана благодійна допомога відділенню від небайдужих людей в вигляді цукерок, бананів, йогуртів, печива, кексів, ковбасних та сирних виробів, а також, на прохання адміністрації, інвентаря для прибирання приміщення відділення.
Візит викликав щиру радість і позитивні емоції у дітей. Керівництво установи та пацієнти висловлюють велику подяку благодійникам.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *