Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя волонтерів Центру «Благо» – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя волонтерів Центру «Благо»

20 листопада 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, волонтери Центру «Благо» на чолі з керівником єпархіального відділу благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Сімоном та священником Сергієм Дебре відвідали дитяче відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні імені Мальцева.

Під час зустрічі священники поспілкувалися з адміністрацією лікарні та пацієнтами, серед яких є тимчасово переміщені особи із зони активних бойових дій. Розповіли про історію та традиції свята Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил.

Волонтери передали закладу гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття та продуктів харчування від небайдужих людей.

Дітям запам’яталися цікаві ігри та розваги з волонтерами. Керівництво лікарні і всі, хто отримав допомогу, виражають щиру подяку всім благодійникам.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *