Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Святкування дня пам’яті преподобного Паїсія Величковського – Новини Полтавської Єпархії

Святкування дня пам’яті преподобного Паїсія Величковського

28 листопада 2022 року, в день пам’яті преподобного Паїсія Величковського, святого покровителя та уродженця міста Полтави, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, секретар єпархії протоієрей Михаїл Волощук у співслужінні полтавського духовенства очолив святкову Божественна літургія у Полтавському Хрестовоздвиженському монастирі, де знаходиться ковчег з чесними мощами святого. Цього року виповнюється 300 років з дня народження преподобного Паїсія Величковського (1722 – 2022).

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після запричастного вірша протоієрей Аркадій Калинюк звернувся до віруючих зі словом проповіді.

За Богослужінням молилися настоятелька монастиря ігуменя Мастридія, ігуменя Богородицького Горбанівського монастиря Ангеліна та сестри обителі.

Після завершення Божественної літургії довкола храму був звершений Хресний хід.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *