Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Святкування на честь Горбанівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці – Новини Полтавської Єпархії

Святкування на честь Горбанівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

13 липня 2023 року, в день святкування на честь Горбанівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, Заступниці і Похвали землі Полтавської, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Свято-Макаріївському кафедральному соборі м. Полтави, де постійно перебуває чудотворний образ.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар Полтавської єпархії протоієрей Миколай Довганич, отці благочинні, керівники єпархіальних відділів та духовенство Полтавської єпархії.

За Богослужіння молилися настоятельки Полтавських монастирів ігуменя Мастридія та ігуменя Ангеліна з сестрами обителів.

Піснеспіви Божественної літургії виконували архієрейські хори під керівництвом протоієрея Олега Приходька, протодиякона Георгія Лінда та протодиякона Михаїла Костенка.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь напоумив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після запричасного вірша зі словом проповіді до вірян звернувся протоієрей Олег Мостовий.

Після завершення Божественної літургії Високопреосвященніший Владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *