Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Святкування на честь Каплуновської ікони Пресвятої Богородиці – Новини Полтавської Єпархії

Святкування на честь Каплуновської ікони Пресвятої Богородиці

21 липня 2023 року, в день святкування на честь Каплуновської ікони Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип, звершив Божественну літургію в Свято-Серафимівському храмі міста Полтави.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму, секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, настоятель Свято-Вознесенського храму села Покровське ієромонах Платон (Педан), клірики храму та Полтавське духовенство.

Піснеспіви божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь напоумив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Проповідував ігумен Афанасій (Бідний)

Після Богослужіння митрополит Филип звернувся до віруючих з архіпастирським словом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *