Святкування на честь Козельщанської чудотворної ікони Божої Матері 

5 березня 2024 року, у день святкування на честь Козельщанської чудотворної ікони Божої Матері, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип на запрошення Високопреосвященнішого митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая очолив служіння Божественної літургії в Козельщанському Різдва Пресвятої Богородиці жіночому монастирі Кременчуцької єпархії.

 

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай, митрополит Олександрійський і Світловодський Боголеп та багаточисленне духовенство.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після завершення Божественної літургії довкола монастирського собору було завершено хресний хід із чудотворним Козельщанським образом Пресвятої Богородиці.

Насамкінець митрополит Миколай подякував митрополиту Филипу за дружній візит. У відповідь владика Филип взаємно подякував за запрошення та спільну молитву.

Прес-служба Полтавської єпархії

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *