Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього – Новини Полтавської Єпархії

Свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього

14 серпня 2023 року, в день свята Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, а також пам’яті старозавітних семи мучеників Маккавеєвих, матері їх Соломонії та учителя їхнього Єлеазара, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Полтавському Хрестовоздвиженському жіночому монастирі.
Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, духовенство міста Полтави та клірики обителі.
За Божествен літургією молилась настоятелька монастиря ігуменя Мастридія з сестрами обителі.
За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейськими хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.
Проповідував священник Аркадій Калинюк.
По завершенні богослужіння Високопреосвященніший митрополит Филип звернувся до віруючих з архіпастирським словом і благословив усіх.
Насамкінець був звершений Хрестний хід довколо собору та молебень з освяченням меду, зілля і плодів.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *