Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
У Бірківському старостинському окрузі провели в останню путь Захисника України – Новини Полтавської Єпархії

У Бірківському старостинському окрузі провели в останню путь Захисника України

10 серпня 2022 року, з благословення Високопреосвященнійшого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, чин відспівування Захисника України, командира протитанкового відділення взводу вогневої підтримки 1 десантно-штурмової роти, молодшого сержанта Чирку Сергія Олександровича звершив настоятель Свято-Георгіївського храму с. Бірки Зінківського єпархіального округу священник Олексій Смірнов.

Життя захисника обірвалося 3 серпня в результаті мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Богородичне Донецької області.

З квітами, зі слізьми на очах «живим» коридором на колінах Героя зустріли жителі Лютенських Будищ та Бірків на вулицях рідного села, де виріс Герой.

На превеликий жаль, він не встиг створити сім’ї, у нього все було попереду. Незважаючи на свій надзвичайно молодий вік, він мав «золоті» руки та серце, був працьовитим, відповідальним, рішучим та мужнім, завжди готовим прийти на допомогу.

Провести в останню путь Сергія прийшли його рідні, друзі, знайомі, однокласники, земляки, побратими та просто небайдужі громадяни.

Вічна пам’ять.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *