У Миргороді попрощалися із Захисником України

1 березня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, благочинний Миргородського округу протоієрей Петро Товстяк у співслужінні ключаря Свято-Успенського собору м. Миргорода священника Віктора Черепинця звершив чин відспівування Захисника України Трояна Олександра Вікторовича.

Миргородський оборонець Олександр Вікторович загинув 21 лютого 2023 року в жорстокому бою з переважальними силами противника біля населеного пункту Червонопопівка Севєродонецького району Луганської області.

Олександр народився 13 липня 1991 року в Миргороді. Він був наймолодшим з чотирьох дітей в дружній багатодітній родині, де поважали та цінували один одного. Олександр ріс відкритим, працьовитим і доброзичливим хлопцем. Однокласники по Миргородській школі №9 цінували в ньому вірність і готовність прийти на допомогу. Після закінчення 9 класів школи Олександр вивчився на електрика в Миргородському ПТУ №44. Робота в Польщі була однією із сходинок до втілення життєвих планів.

Бойове злагодження військового проходило під Житомиром і в далекій Великобританії. Згодом солдат Троян став виконувати бойові завдання у складі 25-тої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Він був вправним водієм, мужнім, сміливим, надійним побратимом. На жаль, бій 21 лютого 2023 року став останнім для Героя.

Вічна пам’ять!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *