У ПМДС звершено Літургію апостола Якова за складеним ним чином

5 листопада 2020 року, у день пам’яті святого апостола Якова, брата Господнього по плоті, у Полтавській місіонерській духовній семінарії з благословення ректора Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у храмі на честь преподобного Нестора Літописця була відслужена Божественна літургія святого апостола Якова.

Служіння Літургії очолив віцеректор семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін. Його Преосвященству співслужили викладачі, випускники та гості духовної школи в священному сані.

Після читання Святого Письма владика Веніамін звернувся до присутніх у храмі з повчальним словом.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за здоров’я Предстоятеля нашої Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія, який сьогодні відзначає 76-у річницю від Дня народження.

Також за богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавіруса і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Служіння настільки рідкісного чину Літургії стало вже традицією в Полтавській духовній школі. В цей день семінарський храм відвідують як парафіяни, так і випускники семінарії – священики і миряни. Розділити радість спільної молитви, доторкнутись до минулого у день свята бажають також і гості.

Майже всі присутні приступили до причастя Святих Таїн.

Після завершення богослужіння архіпастир привітав викладача семінарії протодиякона Якова Прутяна з Днем тезоіменитства.

Божественна літургія святого апостола Якова дозволяє нам глибоко відчути живий зв’язок з Єрусалимом, кожного разу по-новому пережити духовну та історичну єдність з нерозділеним християнством перших століть.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *