Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
У Шишаках провели в останню путь Захисника України – Новини Полтавської Єпархії

У Шишаках провели в останню путь Захисника України

5 вересня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського, благочинний Диканьсько-Шишацького округу протоієрей Богдан Брянчик у співслужінні кліриків благочинія звершив чин відспівування Захисника України Сергія Леня.
Сергій Лень народився 1 серпня 1982 року. Дитинство та юність його минули в шишацькому краї. Тут він закінчив дев’ять класів місцевої школи. Далі було навчання у Яреськівському ПТУ, де здобув професію машиніста-тракториста. Чоловіка знали як вмілого майстра-будівельника із золотими руками. Крім того, він був товариським, мав веселу вдачу, широке коло друзів.
Сергій Лень вперше став на захист Батьківщини ще в 2019 році, коли підписав контракт на службу в ЗСУ. Потім були роки звичайного, мирського життя з його радостями та труднощами. Влітку 2023 року чоловік був мобілізований до лав ЗСУ, але хвороба дала про себе знати. Планова операція, час на реабілітацію, але, на жаль, серце воїна не витримало, раптово зупинилося у розквіті літ.
Вічна пам’ять!
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *