Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
У Великій Багачці священник освятив меморіальну дошку на честь загиблого Захисника України – Новини Полтавської Єпархії

У Великій Багачці священник освятив меморіальну дошку на честь загиблого Захисника України

21 вересня 2022 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, Міжнародний день миру, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, помічник благочинного Великобагачанського округу священник Віталій Фазан вшанував пам’ять загиблого воїна Сергія Лукаша та освятив меморіальну дошку меморіальну дошку на будинку, де він проживав.
Сергій Лукаш народився 16 листопада 1997 року у Великій Багачці. Закінчив місцеву школу, здобув професію токаря. З жовтня 2018 по квітень 2020 року проходив службу у ЗСУ, після демобілізації працював у ТОВ «Білоцерківська агропромислова група».
Сергій пішов захищати Україну на початку війни – 5 березня. В боях за Батьківщину отримав осколкові поранення обох ніг, плеча та контузію. Після реабілітації мав змогу залишитися вдома, але не вагаючись прийняв рішення повернутися до фронтових побратимів.
21 липня 2022 року Сергій Миколайович загинув в населеному пункті Івано-Дар’ївка Донецької області.
Меморіальну дошку Сергію Лукашу відкрили мама Героя Марія Григорівна та побратим Микола Литвиненко.
Вічна памʼять!
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *