Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
У Великобудищанській громаді прощались із Захисником України – Новини Полтавської Єпархії

У Великобудищанській громаді прощались із Захисником України

28 березня 2024 року благочинний Гадяцького округу протоієрей Ігор Цебенко у співслужінні духовенства благочиння звершив чин відспівування Захисника України Олега Могили.

Олег Могила родом із селища Святогорівка, що на Донеччині. Там пройшли його дитинство і юність. Після закінчення місцевої школи пішов працювати на Білозерську шахту.

У квітні 2010 року Олег разом із родиною переїхав у Мартинівку. Тут працював різноробочим у ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство».

У квітні 2023 року Олега Могилу призвали на військову службу. Із січня 2024 року вважався безвісти зниклим — військовий не повернувся із бойового завдання на Харківщині.
Своє 45-річчя Олег Могила мав святкувати незабаром — у червні цього року. Проте воїнові назавжди 44.
28 березня у с. Мартинівка провели в останню путь загиблого. Поховали солдата Олега Могилу на місцевому кладовищі у селі Морозівщина.

У військового залишилися мама, дружина, дві доньки та два сини.

Вічна пам’ять.

Прес-служба Полтавської єпархії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *