Українська Православна Церква передала 100 тис. тестів на коронавірус і засоби захисту від вірусу в усі області України

2 квітня 2020 року від імені Української Православної Церкви (УПЦ) Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський передав медикам близько 3000 тестів (DialPlexQ ™ 2019 nCoV), які Фонд Вадима Новинського закупив в Кореї.

Від імені Полтавської громади Голова Полтавської ОДА Олег Синегубов подякував в особі митрополита Филипа Українську Православну Церкву за надання посильної допомоги, а також за молитовну підтримку.

Розподіл по областям придбаного Фондом Новинського обладнання та засобів захисту організовано Міністерством охорони здоров’я і Штабом по боротьбі з епідемією коронавируса при Офісі Президента України Володимира Зеленського.

Напередодні Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій і засновник Фонду Вадим Новинський передали лікарям Олександрівської клінічної лікарні (м Київ) апарат штучної вентиляції легенів останнього покоління, розрахований на одночасну роботу з двома пацієнтами, а також 100 захисних костюмів багаторазового використання і 100 очок. До цього Блаженніший і Вадим Новінський передали апарат ШВЛ і така кількість захисних костюмів і очок для медиків в Дитячу обласну лікарню Чернівців.

Предстоятель Церкви благословив усіх представників медичних професій України. У свою чергу, Вадим Новинський зазначив, що Українська Православна Церква підтримує вітчизняну медицину і медиків не тільки молитвою, але і реальними справами. Він упевнений, що сьогодні і всім українцям необхідно взяти приклад Церкви, відкинути всі політичні та інші розбіжності і сконцентруватися на боротьбі зі світовою пандемією і її наслідками.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *