В ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ БУЛО ЗВЕРШЕНЕ ВІДСПІВУВАННЯ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 квітня 2022 року віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін у храмі Всіх Святих, що на Горішньоплавнівському цвинтарі, звершив відспівування солдата Збройних Сил України Олексія Брідні.

Олексій Миколайович Брідня народився 6 травня 1989 року в м. Комсомольську, нині — Горішні Плавні. Після закінчення школи навчався у 2004-2008 рр. у Комсомольському політехнічному технікумі, де отримав кваліфікацію технік-металург за спеціальністю «Агломераційне виробництво». Проходив службу у Збройних Силах України. Працював на ПрАТ «Полтавський ГЗК» у цеху виробництва окатків агломератником. Мобілізований з перших днів війни 25 лютого 2022 року. 8 квітня 2022 року біля н. п. Довгеньке Ізюмського р-у Харківської області героїчно загинув у бою за незалежність та територіальну цілісність України.

Владиці співслужили благочинний Горішньоплавнівського округу протоієрей Георгій Граб та директор Духовно-просвітницького центру м. Горішні Плавні протоієрей Георгій Коваленко.

Після Чину похорону зі словом співчуття звернувся міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков.

Вічна пам’ять спочилому захиснику України рабу Божому Олексію!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *