Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
В Горішніх Плавнях провели в останню путь Захисника України – Новини Полтавської Єпархії

В Горішніх Плавнях провели в останню путь Захисника України

23 лютого 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, архієпископ Новосанжарський Веніамін звершив чин відспівування полеглого воїна Ростислава Михайловича Ледовського, який віддав своє життя на Донеччині, героїчно захищаючи терени нашої Батьківщини.

Ростислав народився 4 січня 1998 року в місті Голубівка (раніше – Кіровськ), що на Луганщині. У Горішніх Плавнях Ростислав вступив на навчання до Політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Отримав диплом молодшого бакалавра за фахом “Технік-електромеханік гірничий” у 2017 році.

З травня 2017 року Ростислав працював на Єристівському ГЗК електрослюсарем черговим та з ремонту устаткування. Строкову службу в Збройних силах України проходив з травня 2018 по жовтень 2019 року. У червні 2021 року перейшов у механічну службу ЕТК та КВП, де працював до того, як був мобілізований до лав Збройних сил України.

З 13 квітня 2022 року по лютий 2023 року Ростислав боронив українську незалежність і свободу рідної землі. 16 лютого 2023 року під населеним пунктом Іванівське Донецької області Ростислав загинув під час штурмової атаки з боку російських загарбників.

Вічна пам’ять!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *