Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
В Котельві провели в останню путь Захисника України – Новини Полтавської Єпархії

В Котельві провели в останню путь Захисника України

19 червня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, помічник благочинного Котелевського округу священник Роман Довганич у співслужінні духовенства благочинія звершив чин відспівування Захисника України Березки В’ячеслава Анатолійовича.
В’ячеслав більше 15 років пропрацював у правоохоронних органах, після зумів організувати підприємницьку діяльність у сфері будівництва доріг, ставши засновником товариств «Котельвашляхбуд» та «Гадячшляхбуд». Завдяки Вячеславу багато зроблено ремонтів на дорогах Полтавщини. Поряд з цим, він любив спорт, займався ним сам та підтримував інших спортсменів, футбольні команди, багатьом хлопцям в цих питаннях був наставником. Мав добре, чуйне серце, яке спонукало його займатися благодійництвом, будувати храми, допомагати багатьом людям.
Вячеслав з перших днів війни став на захист від ворога в лавах Гадяцької територіальної оборони, пізніше, за власним наполяганням, був призваний на військову службу за мобілізацією. Під час виконання бойового завдання, внаслідок штурмових дій противника, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, загинув 12 червня 2023 року біля населеного пункту Кам’янка Покровського району Донецької області, отримавши поранення несумісне з життям.
Вічна пам’ять!
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *