В Мартинівській громаді провели в останню путь Захисника України

11 листопада 2023 року, благочинний Карлівського округу священник Богдан Довбака у співслужінні духовенства благочинія звершив чин відспівування Захисника України Ляпоту Сергія Васильовича.

Він народився 5 жовтня 1974 року у селі Максимівка. Після переїзду родини до села Білухівка навчався у місцевій школі. Згодом здобув професію механізатора. Працював за цією спеціальністю у колгоспі с. Білухівка, у АПК “Докучаєвські чорноземи”, на розвідувальних роботах у нафтовидобуванні.

24 лютого 2022 року Сергій Васильович разом із іншими патріотами став на захист своєї держави у складі тероборони Полтавщини, потім у лавах ЗСУ. Служив у механізованому відділенні механізованого батальйону стрільцем-помічником гранатометника військової частини А 4007.

Сергій Ляпота був справжнім Героєм. Не дивлячись на те, що мав дуже поганий зір, боронив свою країну у самому пеклі – на нулі.
6 листопада внаслідок штурмових дій противника біля н.п. Авдіївка Покровського району Донецької області отримав осколочні травми, несумісні з життям.

Вічна пам’ять!

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *