В Нових Санжарах провели в останню путь Захисника України

20 липня 2022 року, з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, чин відспівування Захисника України Луговського Ярослава Романовича звершили настоятель Свято-Троїцького храму селища Нові Санжари священник Володимир Костенко у співслужінні настоятеля Свято-Георгіївського храму села Лелюхівка священника Володимира Чередніченка.

Ярослав Романович загинув 13 липня поблизу населеного пункту Вершина Бахмутського району.

Ярослав народився 29 квітня 1978 року у селі Руденківка. Навчався у Новосанжарській школі. Після закінчення 11 класів пішов працювати в Експедицію глибокого буріння, далі – робота в «Новофармі» та приватних підприємців Нових Санжар. Практично більшість свого життя присвятив роботі за кермом.

З перших днів війни Ярослав без вагань став на захист нашої країни. Та під час здійснення ворогом артилерійського та мінометного обстрілу отримав поранення, несумісні з життям.

20 липня з Ярославом Луговським, у його рідному селищі, прощалися родичі, друзі, односельці, вдячні за його солдатську звитягу мешканці Новосанжарської громади. Сотні живих квітів принесли земляки мужньому воїну, який поліг у битві з ворогом, виборюючи цілісність своєї держави і мирне життя для українців.

Односельці та всі, хто прибув віддати останню шану захиснику України, провели його в останню путь, стоячи на колінах. Відлунав сумний збройний салют за вірним сином України, за дорогою дитиною, братом, чоловіком, батьком, товаришем та земляком.

На Новосанжарському цвинтарі з’явилася свіжа могила, вкрита вінками і квітами. Квіти тут будуть завжди, адже вони – символ немеркнучої людської пам’яті, вдячності і вічної шани герою-земляку. Герої не вмирають, вони житимуть у наших серцях. Вічно.

Вічна пам’ять.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *