В ПМДС було звершено священицьку хіротонію

27 березня 2022 року, в Неділю Хрестопоклонну, у Трьохсвятительському храмі Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії Української Православної Церкви була звершена Літургія за чином святителя Василія Великого із посиленими проханнями за мир в Україні та здоров’я захисників нашої Батьківщини.

Богослужіння очолив віцеректор ПМДС Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін у співслужінні викладачів Семінарії протоієрея Анатолія Боярчука та протоієрея Павла Рудя, директора Духовно-просвітницького центру УПЦ м. Горішні Плавні протоієрея Георгія Коваленка та економа Семінарії протодиякона Якова Прутяна. За богослужінням молилися викладачі Духовної школи та парафіяни семінарського храму.

Після читання Святого Євангелія проповідь виголосив протоієрей Анатолій Боярчук.

З благословіння ректора Семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, вікарій Полтавської єпархії архієпископ Новосанжарський Веніамін звершив пресвітерську хіротонію завідувача канцелярії ПМДС диякона Юрія Петролюка.

Після відпусту Владика Веніамін звернувся до парафіян зі словом проповіді та привітав ієрея Юрія з прийняттям пресвітерського сану.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *