В Руденківській громаді провели в останню путь Захисника України

30 червня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, настоятель Свято-Пантелеймонівського храму села Руденківка протоієрей Олександр Мельник звершив чин відспівування Захисника України Братанова Богдана Вікторовича.
Народився Богдан 8 жовтня 1988 року в селі Руденківка. По закінченню школи вступив до Харківської юридичної академії, з відзнакою її закінчив, та, на цьому не зупинився – економічну освіту спочатку студентом, а потім аспірантом здобував в Полтавській аграрній академії.
З 2011 по 2015 рік працював прокурором в Київській області. В цей час хлопець одружується і стає найщасливішим батьком.
З початком антитерористичної операції Богдан йде до війська. Маючи офіцерське звання, молодий чоловік служив на посаді заступника командира роти з морально-психологічного забезпечення.
Повернувшись з АТО, у 2016 році, він круто змінює професійну діяльність із прокурорської на адвокатську. Цікава робота, нові перспективи й можливості кар’єрного зростання аж до посади заступника завідуючого юридичної академії.
Громом серед ясного неба й вибухами серед ранкової тиші 24 лютого 2022 року грянула війна. Богдан наступного ж дня звернувся в найближчий військкомат та був призваний 11 березня.
З початку війни перебував на різних офіцерських посадах від командира роти до командира батальйону з підлеглими в кількасот чоловік. Та ні звання, ні посади не зробили його ні жорстоким, ні зарозумілим. Він опікувався і беріг своїх підлеглих і в тяжкі хвилини завжди був разом з ними на передових позиціях.
Визволяв Ізюм, воював на Донецькому напрямку.
Вічна пам’ять!
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *