В Шишаках провели в останню путь Захисника України

6 березня 2024 року, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці селища Шишаки благочинний Дикансько-Шишацького округу протоієрей Богдан Брянчик у співслужінні духовенства благочиння звершив чин відспівування Захисника України Віктора Жимели.
Віктор Васильович був серед тих, хто першим відгукнувся на захист рідної України після віроломного нападу ворога у лютому 2022 року.
Хоча не мав бойової підготовки, але був готовий докласти зусиль, аби захистити країну, дорогих йому людей від окупації, від горя, яке несе війна.
Віктор Васильович народився 12 жовтня 1974 року в селищі Шишаки. Навчався в Яреськівській школі. Після дев’яти класів вступив на навчання до Яреськівського професійно-технічного училища, здобув спеціальність тракториста-машиніста широкого профілю. Працював на Шишацькому сирзаводі, Шишацькому заводі мінеральних вод та різноробочим в ТОВ «Агрофірма імені Довженка».
Нелегко складалося життя Віктора, бо зовсім рано залишився без батьків. Основною опорою у житті стала бабуся, а згодом – і дружина Валентина, з якою побрався у 2000 році. У шлюбі вони народили та виховали двох прекрасних синів Романа і Ростислава.
По життю Віктор був працьовитою, доброзичливою та життєрадісною людиною. Доля подарувала йому можливість стати дідусем чудового хлопчика Владислава.
З початком повномасштабного вторгнення перебував в теробороні Шишаччини, а з січня 2023 року був мобілізований до лав Збройних Сил України.
Героїчно загинув 26 лютого внаслідок ворожого обстрілу на Харківщині.
Вічна пам’ять!
Прес-служба Полтавської єпархії.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *