Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Велопаломництво до Свято-Троїцького Великобудищанського жіночого монастиря – Новини Полтавської Єпархії

Велопаломництво до Свято-Троїцького Великобудищанського жіночого монастиря

28 – 29 липня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, відбулося велопаломництво до Свято-Троїцького Великобудищанського жіночого монастиря.
Одночасно виїхали велопаломники з різних місць. Одна група виїхала з Андріївського храму Полтави на чолі зі священиком Олександром Голохвастовим, а інша – від Троїцької церкви селища Опішня, яку очолив голова Молодіжного відділу Полтавської єпархії протоієрей Володимир Бабич. Всі учасники зустрілися у Свято-Троїцькому Великобудищанському монастирі. Разом помолилися за вечірнім богослужінням.
Наступного дня, 29 липня, дві групи велопаломників взяли участь у Божественній літургії на місці зруйнованого Преображенського Матвіївського скита. Потім підкріпились за спільною трапезою і з молитвою та духовним піднесенням повернулися додому.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *