Великобагачанська земля попрощалась із Захисником України

9 грудня 2023 року, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, благочинний Великобагачанського округу протоієрей Василій Фазан у співслужінні духовенства благочинія звершив чин відспівування Захисника України Олександра Миколайовича Захарченка.

Олександр Миколайович народився в селищі Велика Багачка 9 вересня 1978 року. З 1983 року проживав в с.Байрак, де у 1993 році закінчив місцеву школу. Навчався в Красногорівському ПТУ-49, у 1996 році був призваний до лав ЗСУ, проходив службу у м.Харків. За зразкову службу Олександру Миколайовичу було присвоєно звання молодшого сержанта. Після закінчення служби працював у бурових компаніях.

У 2000 році зустрів свою долю – Лесю та одружився. Подружжя в любові та злагоді виховувало 6 діточок: Жанну, Ростислава, Соню, Колю, Ніку та Сашу.

10 листопада 2022 року Олександра Миколайовича призвали до лав ЗСУ.

Олександр воював на передових позиціях в Донецькій області.

20 листопада в ближньому бою з ворогом Олександр отримав тяжкі поранення. Після бою побратимам вдалося вивезти Олександра до госпіталю, де йому надали першу допомогу.

22 листопада Олександра госпіталізували до обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова в м.Дніпро, де лікарі, рятуючи життя Героя, зробили 9 складних операцій.

4 грудня пораненого перевели на лікування до КНП “Олександрівська клінічна лікарня м. Києва”, де він переніс ще 3 операції. Але, на жаль, боротьба лікарів зі смертю не дала результату – 7 грудня серце Героя зупинилося.

Вічна пам’ять!

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *